Muhabbet Saati-9 Ekim 2015 08:00 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Muhabbet Saati-9 Ekim 2015 08:00

PROF. DR MUSTAFA KARATAŞ İLE MUHABBET SAATİ’NDE VESVESE, ŞEYTAN VE NEFİS KONULARI İLE YARATILIŞ, EVRİM VE REENKARNASYONA DİNİN VE İLMİN BAKIŞI KONULARI İŞLENİYOR!

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati” ile Cuma sabahları iki saat boyunca izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş güzel dinimiz İslam’ın faziletlerini Show TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın kendine özgü sunumu ve sıcak sohbetiyle canlı olarak ekranlarınıza gelen “Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”nde ayet ve hadisler ışığında İslam’ın bireysel ve toplumsal hayata etkileri örnekleriyle birlikte gözler önüne seriliyor.

Cuma günü yayınlanacak olan programda bu hafta vesvese, şeytan ve nefis konuları ile yaratılış, evrim ve reenkarnasyona dinin ve ilmin bakışı konuları işlenecek. İslam, evrim ve reenkarnasyona nasıl bakıyor? Ruhlar başka bedenlerle dünyaya tekrar gelir mi? İnanmayan bir insana Allah ve ahiret inancı nasıl anlatılmalı? Allah ve din inancı sonradan insanlar tarafından mı ortaya çıkarıldı? Evrende hayat nasıl başladı? gibi sorulara yanıtların aranacağı programda izleyiciden gelecek sorular da cevaplanacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Saati”, 9 Ekim Cuma sabahı saat 08.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment