Mustafa Karataş İle İftar Vakti-13 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-13 Haziran 2016 20:00

MUSTAFA KARATAŞ İLE İFTAR VAKTİ!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “Hz. Peygamber hangi işlerini özellikle kendisi yapardı”, “Hz. Peygamber’in giyim kuşamı nasıldı,nelere dikkat ederdi”, “Hz. Peygamber’in şemaili (fiziki özellikleri) nasıldı”, “Hz. Peygamber evinde müzik dinlenmesine izin verir miydi”, “Hz. Peygamber’in evinde hangi bölüm ve eşyalar bulunuyordu”, “Hz. Peygamber’in annesi amine annemizin vefatı” ve “Peygamber Efendimiz günlük işlerinde neler yaparlardı” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment