Mustafa Karataş İle İftar Vakti-14 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-14 Haziran 2016 20:00

MUSTAFA KARATAŞ İLE İFTAR VAKTİ!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “İslam’da evlat edinme hakkı var mıdır”, “dinimize göre evlat edinme şartları nelerdir”, “anne-baba tüm mirasını evlatlığa bırakabilir mi”, “kendi öz çocuğunu başkasına evlatlık vermek günah mıdır”, “evlat edinilen çocuğun gerçek anne-babasını gizlemek günah mıdır”, “koruyucu aile uygulaması İslam’a uygun mudur”, “Allah rızası için yetimlere koruyucu aile olmanın sevapları nelerdir”, “evlatlık çocuğa süt emzirme yoluyla namahremlik kalkar mı”, “anne-babanın çocuğuna yaptığı 5 yanlış davranış nelerdir” ve “duası geri çevrilmeyen 3 kimse” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment