Mustafa Karataş İle İftar Vakti-17 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-17 Haziran 2016 20:00

HZ. PEYGAMBER’İN SON SÖZLERİ VE VASİYETİ NE OLDU?

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “Hz. Peygamber’in son anları”, “Hz. Peygamber’in son sözleri ve vasiyeti ne oldu”, “Hz. Peygamber’in vefatı üzerine ashabı arasında nasıl bir kaos çıktı”, “Hz. Ömer, Peygamberimiz vefat edince kendisini nasıl kaybetti”, “Hz. Peygamber’in mübarek naaşı neden tam 3 günde yıkandı?, “Hz. Peygamber’in mübarek naaşı’nı kimler yıkadı”, “Hz. Peygamber’in cenazesi neden gece defnedildi”, “Hz. Peygamber’in cenaze namazını neden herkes tek başına kıldı” ve “Hz. Peygamber’in Yüzüğü’nün sırrı ne idi” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment