Mustafa Karataş İle İftar Vakti-19 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-19 Haziran 2016 20:00

HZ. PEYGAMBER’İN BORÇLARDAN KURTULMA DUASI İFTAR VAKTİ’NDE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “”alışverişte ve çarşı pazarda hile yapanları nasıl bir son bekliyor”, “ayıplı ve bozuk mal satanları nasıl bir azap bekliyor”, “esnaf ve tüccar bereketli kazanç için nelere dikkat etmeli”, “satılan üründe İslami kıstaslara göre kar marjı ne kadardı”, “bilmeden kusurlu mal satan öğrendikten sonra telafi etmeli midir”, “içki satan yerden alışveriş yapmak günah mıdır”, “içki satılıp kumar oynatılan yerde çalışmak helal midir”, “Hz. Peygamber’in geçim sıkıntısından kurtulma duası ” ve “Hz. Peygamber’in borçtan kurtulma duası” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment