Mustafa Karataş İle İftar Vakti-20 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-20 Haziran 2016 20:00

EVLATLARIN ANNE BABA ÜZERİNDEKİ HAKLARI İFTAR VAKTİ’NDE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “anne babaya dargın durulur mu”, “annenin hakkı mı babanın hakkı mı önce gelir”, “evlatların anne baba üzerindeki hakları nelerdir”, “evlatları arasında ayırım yapan anne babanın durumu nedir”, “dil ile hakkımı helal ettim demek yeterli midir”, “bir Müslüman’ın bir Müslüman üzerindeki hakları nelerdir”, “Gayri Müslimlerle dostluk yapılır mı”, “İslam’da kardeşliğini bozan davranışlar nelerdir”, “kimler kimlere selam veremez” ve “komşusu açken tok yatanın imanı zedelenir mi” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment