Mustafa Karataş İle İftar Vakti-21 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-21 Haziran 2016 20:00

İSLAM’DA İLK ŞEHİTLER KİMLERDİR?

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “ilk Müslümanlara yapılan işkenceler”, “Hz. Habbab’ın kızgın ateşe yatırılarak işkence edilmesi”, “Bilal-i Habeşi’nin karnına kızgın kumlar üstünde taş koyulması “, “Hz. Bilal kızgın kumda karnına koyulan taşın altında Allah Allah diyerek nasıl direndi”, “İslam’da ilk şehitler kimlerdir”, “İslam’ın ilk şehitlerinin yürek dağlayan son nefesleri” ve “ilk Müslümanlar yapılan işkenceler altında nasıl inim inim inledi” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment