Mustafa Karataş İle İftar Vakti-25 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-25 Haziran 2016 20:00

PROF. DR. MUSTAFA KARATAŞ İLE
İFTAR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “Kuran ve sünnet ışığında evlilikte mutluluk ve huzuru yakalama sırları nelerdir”, “evlilikte erkeğin hanımına karşı vazifeleri nelerdir”, “evlilikte hanımın beyine karşı vazifeleri nelerdir”, “evliliği felakete sürükleyen 10 hal ve davranış nelerdir”, “evliliği kurtaran 10 altın kural nelerdir”, “Hz. Peygamber’in evlilikle ilgili tavsiyeleri nelerdir”, “mutlu olmadığı halde evliliğini kurtarmak için çocuk yapmak doğru mudur”, “nikah hangi hal ve davranışlarda düşer”, “İslam’da kadının boşanma hakkı var mıdır” ve “kadın eşinden veya yakınlarından şiddet görüyorsa ne yapmalıdır” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment