Mustafa Karataş İle İftar Vakti-26 Haziran 2016 20:00 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle İftar Vakti-26 Haziran 2016 20:00

PROF. DR. MUSTAFA KARATAŞ İLE
İFTAR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, izleyicilerden gelecek soruları canlı yayında cevaplayacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın her akşam iftar duası yapacağı programda bu akşam; “korktuğundan dolayı yalan söyleyen günaha girer mi”, “yalan yere yemin etmenin kefareti nedir”, “eşlerin arasını düzeltmek için yalan söylenir mi”, “kişi eşine yalan konuşabilir mi”, “laf taşımanın cezası nedir”, “yalan söyleyen ve iftira eden kişi nasıl tevbe etmelidir”, “dedikodu yapmak kabir azabına sebep midir”, “diliyle küfreden kişinin günahı nedir”, “laf taşıyan kimselerin cezası nedir”, “iftira edilen kişinin beddua etmesi doğru mudur”, “yalan münafıklık alameti midir”, “hangi durumlarda yalan söylenebilir”, “Hz. Peygamber’in dürüstlük ile ilgili tespitleri ” ve “hangi konuda gelen ayet Hz. Peygamber’i ihtiyarlattı” konularına yer verilecek.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 20.00’de canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment