Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-12 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-12 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “”Allah’ın affetmeyeceği günahlar nelerdir”, “şeytan’ın şerrinden korunmak için hangi dualar okunur”, “günahlarından tevbe etmeden ölen kişiyi Allah affeder mi”, “anne-babasının bedduasını alan kişi nasıl tevbe etmelidir”, “Adem (a.s) ve eşi Havva’yı cennet’ten kovduran günah neydi”, “intihar eden kişinin cenaze namazı kılınır mı”, “helak eden 7 büyük günah hangileridir”, “Hz. Hüseyin’i kimler öldürdü”, “İslam’da yas tutmak var mıdır” ve “günümüzde Müslümanlar neden birbirlerini öldürüyor” ve izleyicilerden gelecek sorular canlı yayında cevap bulacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Camii’nden Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment