Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-14 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-14 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “Hz. İbrahim’in (a.s) atıldığı ateş nasıl gül bahçesi oldu”, “Musa (a.s)’ın asası nasıl yılan oldu”, “firavun denizde boğulurken neler söyledi”, “İsa (a.s) ölüleri nasıl diriltirdi”, “Ashab-ı Kehf’in asırlar süren uykusunun sırları”, “mucizelere inanmayan dinden çıkar mı”, “ayın ikiye bölünmesi fiziki olarak gerçekleşmiş midir”, “Hz. Peygamber dönemindeki güneş tutulmaları dakikası dakikasına nasıl biliniyor”, “Hz. Peygamber güneş tutulması sırasında insanları neden dışarı çıkarmadı”, “güneş tutulması sırasında kılınan namaz” ve “Hz. Peygamber’in güneş tutulması sırasında yaptığı dua” ve izleyicilerden gelecek sorular canlı yayında cevap bulacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Camii’nden Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment