Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-16 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş İle İftar Vakti Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-16 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “cinler gelecekten haber verebilirler mi”, “cinler insanlara gerçekten musallat olur mu”, “gelecekten haber verdiğini iddia edenlere inanmak günah mıdır”, “cin çarpması diye bir şey var mıdır”, “Hz. Peygamber cinlerle nerede ve niçin buluştu”, “cinlerle insanlar evlenebilir mi”, “cinler mi yoksa insanlar mı daha güçlüdür”, “Hz. Peygamber gaybden haber vermiş midir”, “cinler kılık değiştirebilir mi” ve “cinlerde evlilik var mıdır” ve izleyicilerden gelecek sorular canlı yayında cevap bulacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Camii’nden Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment