Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-17 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-17 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “Hz. Peygamber döneminde tarikat var mıydı”, “tevbe için mutlaka bir tarikata girmek gerekli midir”, “şeyhi olmayanın şeyhi şeytandır” sözü doğru mudur”, ‘himmet et, yetiş ya şeyhim’ demek şirk midir”, “tesbih çekmelerde adet-sayı önemli midir abdestsiz tesbih çekilebilir mi”, “keramet nedir”, “hayy ne demektir? hû ne demektir”, “Allah’ın isimleri çocuklara verilir mi”, “Esmâ-i Hüsna’yı okumanın önemi nedir”, “Celle Celâluhû ne demektir”, “Allah isminin yerine tanrı kelimesi kullanılır mı” ve “İsm-i âzam hangisidir” ve izleyicilerden gelecek sorular canlı yayında cevap bulacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Camii’nden Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment