Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-18 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-18 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “hangi hallerde namazı bozmak gerekir”, “kıbleyi yanlış tayin eden kişinin namazını iade etmesi gerekir mi”, “hangi vakitlerde namaz kılınmaz”, “kaza namazı olan kişiler sünnet namazı kılabilir mi”, “sabah namazının sünnetini de kaza etmek gerekir mi”, “hacet namazı nasıl kılınır”, “teheccüd namazı nasıl kılınır”, “işrak namazı nasıl kılınır”, “duha-kuşluk namazı nasıl kılınır”, “evvabin namazı nasıl kılınır”, “şükür namazı hangi hallerde ve nasıl kılınır”, “dövme kaş yaptırmak gusül abdestine mani midir” ve “kişi hasta olduğu zaman başında bone ile gusül abdesti alabilir mi” ve izleyicilerden gelecek sorular canlı yayında cevap bulacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Camii’nden Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment