Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-19 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-19 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “Hz. Meryem’in odasına türlü türlü meyveleri kim getiriyordu”, “Hz. Meryem’in annesi karnındaki bebeği niye adadı”, “annesinden doğmuş gibi temiz olan Hz. Meryem eşi olmadan nasıl hamile kaldı”, “Meryem suresi Hıristiyanları nasıl şaşkına çeviriyor”, “İsa (a.s)’ın doğumu nasıl oldu”, “Hz. İsa’ya hainlik eden havarinin sonu nasıl oldu”, “Hz. İsa şehit mi edildi yoksa göğe mi yükseltildi”, “Hz. İsa kıyamet kopmadan önce tekrar yer yüzüne indirilecek mi”, “İncil Hz. Peygamber’in geleceğini hangi ayetleriyle haber veriyor”, “Hıristiyanlar Barnabas İncil’ini neden inkar ediyor” ve “Barnabas İncil’inde Hz. Peygamber nasıl anlatılıp müjdeleniyor” ve izleyicilerden gelecek sorular canlı yayında cevap bulacak.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment