Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-20 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-20 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “mahşer günü hesaplar nasıl görülecektir”, “mahşer günü kul hakkı hesaplaşması nasıl olacak”, “mahşer günü en çetin hesabı kimler verecek”, “mahşer günü zina edenler, hırsızlık yapanlar, faiz yiyip tefecilik yapanlar, anne-babaya asi olanlar nasıl hesap verecek”, “mahşer günü anne çocuğundan bile neden kaçacak”, “mahşer günü kimlere şefaat edilecek”, “Sırat Köprüsü’nden kimler geçemeyecek”, “Kur’an’a göre cennet-cehennem şu an mevcut mu” ve “cennet ve cehenneme hayvanlar da girecek mi” konuları konuşuluyor.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment