Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-25 Haziran 2016 01:15 Logolu-Mustafa Karataş Full view

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti-25 Haziran 2016 01:15

MUSTAFA KARATAŞ İLE SAHUR VAKTİ SHOW TV’DE!

Ramazan Ayı’nda iftar ve sahur programları ile gönüllere taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş, doyumsuz sunumu ve özgün tarzıyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” ile izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Mustafa Karataş; dinimizin güzelliklerini anlatıp, eşsiz sunumuyla Kur’an-ı Kerim’den ve Hz. Peygamber’in örnek yaşamından kesitler sunacak. Sahur Vakti’nin bugünkü bölümünde ; “haram parayla hayır hasenat yapılır mı”, “hayır kurumlarına sadaka verilir mi”, “vakıf malları alınıp satılabilir mi”, “rüyada hayır yaptıran kişi”, “Osmanlı vakıf medeniyetinden eşsiz örnekler”, “Kabe’yi yıkmak için gelen Ebrehe’nin ordusunun korkunç akıbeti nasıl oldu”, “peygamberimizin dedesi, Ebrehe’den ne istedi”, “ebabil kuşları Ebrehe’nin ordusunu nasıl tarumar etti”, “Allah Kabe’yi korumak için gökten nasıl yağdırdı” ve “Ebrehe ile Hz. Peygamber’in dedesi arasında Kabe üzerine nasıl bir konuşma geçti” konuları konuşuluyor.

Programda iftar ve sahurda manevi konularda öğrenilmek istenilenler hoş sohbetler eşliğinde cevap bulacak. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri İlahi Sanatçısı Sedat Uçan programa konuk olurken, Cuma ve Cumartesi günleri Beyoğlu Grubu ilahi eserlerle programda yer alacak.

“Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti”,Eminönü Yeni Cami’den Ramazan ayı boyunca saat 01.15’te canlı yayınla Show TV’de!


Leave a comment