Nasipse Olur-10 Kasım 2015 13:30 Logolu-Nasipse Olur Full view

Nasipse Olur-10 Kasım 2015 13:30

BETÜL VE LEVENT ÇİFTİNİN KINA GECESİ NASİPSE OLUR’DA

Türküleri kadar, neşeli kişiliğiyle de büyük bir beğeni toplayan Mahmut Tuncer, Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur programıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Programda, bundan birkaç yıl önce şehirlerarası otobüste tanışıp, birbirlerine ilk görüşte aşık olan Betül ve Levent çiftinin kına gecesi olacak.

Birbirlerini çok seven Betül ve Levent çifti bu sevgilerini ailelerine anlatabilmek ve onların rızasını kazanabilmek için sabırla bekledi. Aileler arasında Levent’in maddi durumundan kaynaklı sorunlar vardı, yaşadıkları bu sorunları aşmak isteyen çift Nasipse Olur vasıtasıyla aradaki buzları eritti. Sabırla büyüttükleri aşklarının, mutlu sonla bitecek olan hikayesini yazmak isteyen çift, Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur’da en mutlu anlarını yaşayacak. Programda bugün, Betül ve Levent çiftinin kına gecesi olacak.

Hafta içi her gün ekrana gelen Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur, her biri kendi alanlarında uzman konukların katılımları ile eğlenceden sağlığa, müzikten yemek tariflerine kadar türlü konu ile ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor.

Sevilen türküler, uzman konuklar, pratik bilgiler, halaylar, düğünler… Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur hafta içi her gün 13:30’da Kanal 7’de.


Leave a comment