Nasipse Olur-14 Aralık 2015 13:30 Logolu-Nasipse Olur Full view

Nasipse Olur-14 Aralık 2015 13:30

SEDA VE BEKTAŞ ÇİFTİNİN KINA TÖRENİ

Ekranların sevilen yüzü Mahmut Tuncer, Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur programıyla Kanal 7 izleyenlerini yeni haftaya keyifli bir şekilde hazırlıyor. Programda bugün, maddi imkansızlıklardan dolayı düğün yapamamış olan Seda ve Bektaş çiftinin kına törenleri yapılacak.

Şov dünyasının sevilen ismi Mahmut Tuncer eğlenceli şovu, kavuşamayan çiftlerin düğünleri, birbirinden özel sanatçı konuklarıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Programda haftanın ilk gününde ailelerinin izinleri dahilinde nişanlanan fakat çeşitli engellerden dolayı düğünü beklemeden kaçmak zorunda olan Seda ve Bektaş çiftinin öyküsüne yer verilecek. Ailelerinin küs olduğu çift, Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur’da barışmanın yolunu arayacak. Programda ayrıca maddi imkansızlıklardan dolayı gerçekleştiremedikleri kına törenleri ile çifte sürpriz yapılacak.

Hafta içi her gün ekrana gelen Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur, her biri kendi alanlarında uzman konukların katılımları ile eğlenceden sağlığa, müzikten yemek tariflerine kadar türlü konu ile ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor.

Sevilen türküler, uzman konuklar, pratik bilgiler, halaylar, düğünler… Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur hafta içi her gün 13:30’da Kanal 7’de.


Leave a comment