Nasipse Olur-18 Kasım 2015 13:30 Logolu-Nasipse Olur Full view

Nasipse Olur-18 Kasım 2015 13:30

PINAR VE CUMA ÇİFTİNİN DÜĞÜNÜ NASİPSE OLUR’DA

Türküleri kadar, neşeli kişiliğiyle de büyük bir beğeni toplayan Mahmut Tuncer, Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur programıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Programda bugün, Malatya’da tanışıp birbirlerine aşık olan Pınar ve Cuma çiftinin düğünü olacak.

Geçimini hurdacılık yaparak kazanan Cuma, maddi sıkıntılar sebebiyle yıllarca hayallerini ertelemek zorunda kalmıştı. Parasal sorunlar ve ailelerin anlaşmazlığı çifti büyük bir çıkmaza sürüklemişti. Cuma’nın mesleği nedeniyle yıllardır hayal ettiği düğünü gerçekleştiremeyen Pınar ve Cuma çiftinin hayalleri bugün Nasipse Olur’da gerçekleşecek. Tüm engelleri aşarak aileler arasındaki buzları eriten çiftin düğünü Mahmut Tuncer’in türküleri ve stüdyo konuklarının katılımıyla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Hafta içi her gün ekrana gelen Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur, her biri kendi alanlarında uzman konukların katılımları ile eğlenceden sağlığa, müzikten yemek tariflerine kadar türlü konu ile ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor.

Sevilen türküler, uzman konuklar, pratik bilgiler, halaylar, düğünler… Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur hafta içi her gün 13:30’da Kanal 7’de.


Leave a comment