Nasipse Olur-21 Aralık 2015 13:30 Logolu-Nasipse Olur Full view

Nasipse Olur-21 Aralık 2015 13:30

AYŞEGÜL VE ALAADDİN ÇİFTİNİN KINA ORGANİZASYONU

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı programı Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur izleyenlerini yeni haftaya keyifli bir şekilde hazırlıyor. Programda bugün, ikinci baharlarını yaşamak üzere Nasipse Olur’a başvuran Ayşegül ve Alaaddin çiftinin kına organizasyonu yapılacak.

Ekranların sevilen ismi Mahmut Tuncer, eğlenceli şovu, kavuşamayan çiftlerin düğünleri, birbirinden özel sanatçı konuklarıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisine eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Programda, seneler önce çok kötü bir evlilik deneyimi yaşayıp tam da hayata küsmüşken birbirlerini bulan Ayşegül ve Alaaddin çifti mutlu anlar yaşayacak. Yılların aşkı Nasipse Olur’da taçlanacak. Programda bugün, ikinci baharlarını yaşamak isteyen Ayşegül ve Alaaddin çiftinin kına töreni olacak.

Hafta içi her gün ekrana gelen Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur, her biri kendi alanlarında uzman konukların katılımları ile eğlenceden sağlığa, müzikten yemek tariflerine kadar türlü konu ile ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor.

Sevilen türküler, uzman konuklar, pratik bilgiler, halaylar, düğünler… Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur hafta içi her gün 13:30’da Kanal 7’de


Leave a comment