Nasipse Olur-28 Eylül 2015 14:00 Logolu-Nasipse Olur Full view

Nasipse Olur-28 Eylül 2015 14:00

MAHMUT TUNCER GÜNDÜZ KUŞAĞINA RENK KATMAYA GELİYOR
SAĞLIK, YEMEK, MÜZİK, DÜĞÜN VE HALAY… NASİPSE OLUR!

Ekranların sevilen yüzü Mahmut Tuncer Kanal 7 ekranlarına geri dönüyor. Renkli kişiliği ve beğenilen türküleri ile Mahmut Tuncer, Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur programıyla yeni sezonda Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

Türküleri kadar, neşeli kişiliğiyle de büyük bir beğeni toplayan Mahmut Tuncer, kısa bir aranın ardından Kanal 7 gündüz kuşağında izleyicileri ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Hayatın içinden merak edilen konuların uzman konuklarca ele alınacağı Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur gündüz kuşağına farklılık getirecek. Sürpriz sanatçılar, halaylar, yemek tarifleri, sağlık ve güzellik önerileri Mahmut Tuncer farkıyla gündüz kuşağında olacak. Ve bir Mahmut Tuncer klasiği… Sevip de kavuşamayanlar, imkansızlıktan evlenemeyenler Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur’da yuvalarını kuracaklar. Programda her hafta bir çiftin nikahı kıyılacak.

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur, her biri kendi alanlarında uzman konukların katılımları ile eğlenceden sağlığa, müzikten yemek tariflerine kadar türlü konu ile ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor.

Sevilen türküler, uzman konuklar, pratik bilgiler, halaylar, düğünler… Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur yeni yayın döneminde hafta içi her gün 14:00’te Kanal 7’de.


Leave a comment