Nasipse Olur-30 Kasım 2015 13:30 Logolu-Nasipse Olur Full view

Nasipse Olur-30 Kasım 2015 13:30

SEHER VE ABDULLAH ÇİFTİ NASİPSE OLUR’DA EVLENİYOR

Ekranların sevilen yüzü Mahmut Tuncer, Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur programıyla Kanal 7 izleyenlerini yeni haftaya keyifli bir şekilde hazırlıyor. Programda bugün, Mersin’de tanışıp birbirlerine aşık olan Seher ve Abdullah çiftinin düğünü olacak.

Şov dünyasının sevilen ismi Mahmut Tuncer eğlenceli şovu, kavuşamayan çiftlerin düğünleri, birbirinden özel sanatçı konuklarıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Geçimini çöpçülük yaparak sağlayan Abdullah, Seher’e hayalini kurduğu düğünü yapmanın sözünü vermişti. Mesleği sebebiyle bunu gerçekleştirmekte zorlanan Abdullah’ın yardımına Mahmut Tuncer yetişti. Programda bugün, maddi sebeplerden dolayı hayal ettikleri düğüne hasret kalan Seher ve Abdullah çiftinin düğünü gerçekleşecek. Maddi engelleri Nasipse Olur vasıtasıyla aşan çift muradına erecek. Sevip de kavuşamayan çiftleri bir araya getiren programda keyifli dakikalar ekrana gelecek. Programda ayrıca, Nasipse Olur’a İstanbul’dan katılan Seda ve İbrahim çiftinin hikayesine de yer verilecek.

Hafta içi her gün ekrana gelen Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur, her biri kendi alanlarında uzman konukların katılımları ile eğlenceden sağlığa, müzikten yemek tariflerine kadar türlü konu ile ekran başındakilere keyifli dakikalar vaat ediyor.

Sevilen türküler, uzman konuklar, pratik bilgiler, halaylar, düğünler… Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur hafta içi her gün 13:30’da Kanal 7’de.


Leave a comment