Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-12 Aralık 2015 09:50 Logolu-Necmettin Nursaçan’la Sohbetler Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-12 Aralık 2015 09:50

AHLAKİ BİR HASTALIK: İFTİRA
Her Cumartesi dini bilgiyi ekrana taşıyan Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, toplumda adaletin tam olarak etkisini kaybettiği zamanlarda yaygınlaşan ve ahlaki bir hastalık olan iftira konusu hakkında konuşulacak.

Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, kötü huyların başında gelen iftira konusu üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Programda, İslam dininin iftirayı engellemek için almış olduğu tedbirler hakkında bilgiler verilecek. Programda ayrıca, ‘Namazdan sonra tesbihat nasıl yapılır? Satanizm nedir? Tenya ve bağırsak kurtları abdesti bozar mı? Namaz hangi hallerde bozulabilir?’ gibi sorulara hadis ve ayetler ışığında yanıt aranacak.

Cumartesi sabahları Necmettin Nursaçan’la Sohbetler ile değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor.

Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…


Leave a comment