Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-2 Ocak 2016 09:50 Logolu-Necmettin Nursaçan Kanal 7 Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-2 Ocak 2016 09:50

MELEKLERE İMAN NE DEMEKTİR?
Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, imanın temel şartlarından meleklere iman konusu ele alınacak. Programda ayrıca izleyicilerin akıllarına takılan sorulara yer verilecek.

Her Cumartesi dini bilgiyi ekrana taşıyan Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, imanın altı şartından olan meleklere inanmak konusu üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Programda ‘Meleklere inanmak neden önemlidir? Melekler, müminlere yardım eder mi? Meleklere imanın, insan hayatına sağladığı faydalar nelerdir?’ sorularının yanı sıra izleyicilerden gelen ‘Ölüler ziyaretine gelenleri tanırlar mı? Kadının kısır olması dinen boşama sebebi olabilir mi? Bir erkek, ibadetlerini tam yapmadığı için hanımını boşayabilir mi? Şehit ne demektir?’ sorularına yanıt aranacak.

Cumartesi sabahları Necmettin Nursaçan’la Sohbetler ile değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor

Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…


Leave a comment