Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-4 Nisan 2015 09:50 Logolu-Necmettin Nursaçan’la Sohbetler Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-4 Nisan 2015 09:50

İNSANLARLA ALAY ETMENİN İSLAM’DAKİ KARŞILIĞI

Nursaçan’la Sohbetler, izleyicilerini dini konularda bilgilendirmeye devam ediyor. Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta insanlarla alay etmenin kişiyi sürükleyeceği felaket üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı ‘Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta kul hakkına giren insanlarla alay etmenin İslam’da bulduğu karşılık hakkında bilgi verilecek. Programda ‘İslam’a göre kişilerin haysiyet ve şerefleri dokunulmaz mıdır? İnsanlarla alay etmek, aşağı görmek, gıybet etmek kul hakkı ihlali midir? Kişilerin rahatsız olmayacağı lakap kullanmak caiz midir? Su-i zan ne demektir?’ sorularına canlı yayında yanıt aranacak.

Cumartesi sabahları Necmettin Nursaçan’la Sohbetler ile değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor.

Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…


Leave a comment