Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-5 Aralık 2015 09:50 Logolu-Necmettin Nursaçan Kanal 7 Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-5 Aralık 2015 09:50

AHİRETTE GÜNAHLAR AÇIKLANIRKEN HERKES GÖRECEK Mİ?
Cumartesi sabahlarının ilgiyle izlenen programı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, engellilere karşı, engelli olmayanların yapması gerekenler hakkında konuşulacak. Programda, izleyicilerden gelen sorulara, Kuran’ı Kerim’den ayetler doğrultusunda yanıt aranacak.

Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, engellilere karşı, engelli olmayanların yapması gerekenler hadis ve ayetler ışığında anlatılacak. Programda ayrıca, ‘Ahirette insanlar tek tek mi hesaba çekilecek? Ahirette günahlar açıklanırken herkes görecek mi? Organ nakli caiz midir? Mahkeme kararıyla boşanan eşler dinen de boşanmış olur mu?’ gibi sorulara canlı yayında yanıt aranacak.

Cumartesi sabahları Necmettin Nursaçan’la Sohbetler ile değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor

Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…


Leave a comment