Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-7 Kasım 2015 09:50 Logolu-Necmettin Nursaçan’la Sohbetler Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-7 Kasım 2015 09:50

AİLE HAYATI VE MAHREMİYET
Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Sohbetler dini konularda izleyicilerini bilgilendirmeye devam ediyor. Programda bu hafta, milletlerin üzerine kurulu olduğu temel yapıyı meydana getiren aile hayatı ve ailede olması gereken mahremiyet kuralları hakkında merak edilenlere yer verilecek.

Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanıyor. İslamiyet’i daha doğru yaşamak için akıllara takılan soruların yanıtlandığı programda bu hafta, aile hayatı ve mahremiyet hakkında bilinmeyenler ekrana taşınacak. Programda ‘Tevbesi olmayan günah var mıdır? İş yerinde namaz kılabilmek için işverenin izni şart mıdır? İş elbisesi ile namaz kılmak caiz midir? Gayb ne demektir? İnsanlar gaybı bilir mi?’ sorularına Kur’an ve hadisler ışığında cevap verilecek.

Günlük hayatta sıklıkla karşılaşılan dini konuların aydınlığa kavuşacağı Nursaçan’la Sohbetler’de insanlar arasındaki ilişkilerin önemine yer veriliyor. Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…


Leave a comment