Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-9 Nisan 2016 09:45 Logolu-Necmettin Nursaçan kandil 2 Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-9 Nisan 2016 09:45

ÜÇ AYLARIN BEREKETİ VE FAZİLETİ
Ayşe Güler Alaca’nın sunuculuğunu üstlendiği, Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, rahmeti ve bereketi bol, mübarek üç ayların manası ve fazileti Kuran’ı Kerim’in yol göstericiliğinde konuşulacak.

Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, İslam’da önemli bir yeri olan üç aylar üzerine bir sohbet gerçekleşecek. Ayrıca programda Allah’ın sonsuz nimetlerini yansıtan peygamber duaları ve mutlu mümin olmanın sırları anlatılacak. Bunun yanında Nursaçan Hoca, inanç ve imanla gelen ruh sağlığı, tevekkül ve teslimiyetle vuku bulan şifanın etkilerinden söz edecek.

Programda ayrıca ‘’İş sebebiyle kılınamayan öğle, ikindi ve akşam namazları yatsı namazından sonra kılınabilir mi? Medine-i Münevvere’de kimler mefdun bulunuyor? Harem-i Şerif’te kadın ve erkeklerin aynı safta namaz kılmaları caiz midir? Nafile namazlar nerede kılınmalı? Çok katlı mezar yaptırmak dinen uygun mudur?’’ gibi merak edilen sorular cevaplanacak.

Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen, Necmettin Nursaçan’ın sohbeti ile katıldığı Necmettin Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:45’te Kanal 7 ekranlarında…


Leave a comment