Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-9 Ocak 2016 09:50 Logolu-Necmettin Nursaçan Kanal 7 Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-9 Ocak 2016 09:50

İSLAM’DA YETİM HAKKI
Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, İslam’da yetimlere verilen önem hakkında bilinmesi gerekenlere yer verilecek.

Her Cumartesi dini bilgiyi ekrana taşıyan Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, İslamiyet’in hassasiyet gösterdiği konulardan biri olan yetim hakkı üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Yetimlere karşı insanların dikkat etmesi gerekenler, Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in yetimlere gösterdiği ilgi ve Allah’ın yetim hakkına verdiği önem canlı yayında izleyiciye aktarılacak. Programda ‘Yetimlere karşı toplumun görevi nedir? Kuran-ı Kerim’de yetimle ilgili ayetler hangileridir? Yetim malı yiyenlerin akıbeti nasıldır?’ sorularının yanı sıra izleyicilerin akıllarına takılan konulara cevap verilecek.

Cumartesi sabahları Necmettin Nursaçan’la Sohbetler ile değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor

Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…


Leave a comment