Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-19 Aralık 2015 09:50 Logolu-Necmettin Nursaçan Kanal 7 Full view

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler-19 Aralık 2015 09:50

HZ. MUHAMMED’İN ÖRNEK YAŞAMI
Cumartesi sabahlarının ilgiyle izlenen dini programı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, İslamiyet’in müjdecisi Hz. Muhammed’in hayatı ve Mevlit Kandili’nin Müslümanlar için önemi üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta, Hz. Muhammed’in doğum yıl dönümü olan Mevlit Kandili’nin önemi ve Hz. Muhammed’in örnek yaşamından kesitler izleyiciye aktarılacak. Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in yol gösteren hayatı, insanlarla olan diyaloğu, günlük hayatta yaptıkları, ibadetlerine gösterdiği önem ve hoşgörüsü canlı yayında anlatılacak. Programda ayrıca izleyicilerden gelen sorulara da yer verilecek.

Cumartesi sabahları Necmettin Nursaçan’la Sohbetler ile değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor

Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…


Leave a comment