Nursel’in Evi-1 Aralık 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-1-aralik-2016-3 Full view

Nursel’in Evi-1 Aralık 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE ZİNCİR İŞİ YELEK ÖRÜLÜŞÜ YAPILIYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin, mutfakta bugün “Kazmak Pilavı” ve “İzmir Köfte” yapımını gösteriyor. Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ile ekolojik kiler temizliği konuşuluyor. Son konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile ise zincir işi yelek örülüşünü gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 1 Aralık Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment