Nursel’in Evi-1 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-1 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BİRBİRİNDEN FARKLI TARİFLER VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin ilk konukları Hüseyin Can Aygün ve Reyhan Dalgakıran ile evde spor yaparak güne başlıyor. Diğer konuğu Rahşan Özyakışır Aydın ile “Perde Pilavı”; Ceylan Dişbudak ile ise “Sebzeli Lazanya” yapıyor. Son konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ise bebek puseti için battaniye örgüsünün nasıl yapıldığını izleyicilerle paylaşıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 1 Kasım Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment