Nursel’in Evi-10 Ekim 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-10-ekim-2016-3 Full view

Nursel’in Evi-10 Ekim 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDEN BİRBİRİNDEN LEZZETLİ TARİFLER VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin, konuğu Pınar Onur Evcin ile “Beğendi Yatağında Rulo Köfte” ve “Pirinçli Börek” yapıyor. İkinci konuğu Kalıcı Makyaj ve İfade Uzmanı Serpil Erenkuş ile ise kaş tasarımının püf noktalarını izleyicileri ile paylaşıyor ve son olarak İlkyardım Eğitmeni Ezgi Kalınkara ile mutfaktaki kazalara karşı ilk yardım konularını ele alıyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 10 Ekim Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment