Nursel’in Evi-10 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-10 Kasım 2016 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE YEPYENİ TARİFLER VAR!
Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün 78’inci ölüm yıldönümü için Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği yemeklerden ıspanaklı Selanik böreği yapıyor. Aynı zamanda “Yaren Güveci” ve “Hamsili Pilav” yapımını da izleyicileri ile paylaşan Nursel Ergin, ilk konuğu Tuğba Ertekin ile teraryum yapımını ele alıyor. Son konuğu örgü uzmanları Tülin İriş ve Homa Bayat ise kışlık bolero örgüsünün nasıl yapıldığını detaylı olarak anlatıyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 10 Kasım Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment