Nursel’in Evi-10 Ocak 2017 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-10 Ocak 2017 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE KİCK BOKS İLE FORMDA KALMA ZAMANI!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin güne, Milli Sporcu Hünkar Kılıç ile kadınların form tutmak için ilgi gösterdiği Kick Boks yapmayı deneyerek başlıyor. Mutfaktaki konuğu Arzu Gençoğlu ile Çökertme Kebabı ve Tavuklu Muffin yapımını gösteriyor. Örgü köşesinde ise Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile şal örüyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 10 Ocak Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment