Nursel’in Evi-11 Ekim 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-11-ekim-2016-2 Full view

Nursel’in Evi-11 Ekim 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDEN BİRBİRİNDEN LEZZETLİ TARİFLER VAR!
Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin ve konuğu Jülide Gürbüz, kış bahçesi hazırlıklarını birlikte tamamlarken mutfakta “Aşure” ve “Köfteli Enginar” yapıyorlar. Nursel Ergin, son konuğu Sezanur Akay ile ise abiye kıyafet seçerken nelere dikkat etmeliyiz; vücut tipine göre abiye kıyafet seçimi ile ilgili tüm püf noktalarını izleyiciler ile paylaşıyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 11 Ekim Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment