Nursel’in Evi-12 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-12 Aralık 2016 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE BİRBİRİNDEN NEFİS TARİFLER VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Tarsus’tan Ayşe Aydın ile Patlıcan Dolması ve Yüzük Çorbası yapıyor. İkinci konuğu Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ile mutfaktaki hatalarınız yiyeceğinizin besin değerini düşürmesin mutfaktaki hatalarınız yiyeceğinizin besin değeri üzerindeki etkisini konuşuyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 12 Aralık Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment