Nursel’in Evi-12 Ocak 2017 20:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-12 Ocak 2017 20:00

KANAVİÇEDEN TAKILAR YAPIYORUZ!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfakta Kuşbaşı Etli Fırın Kereviz, Zencefilli Kış Çorbası ve Fırında Kabak Tatlısı yapıyor. Kendin yap köşesinde Nuray Topçu ile kanaviçeden takılar yapmayı, Örgü Tasarım Uzmanı Tülin İriş ile ise keçe yelek yapımını gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 12 Ocak Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment