Nursel’in Evi-13 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-13 Aralık 2016 12:00

BEL ÇEVRESİNİ İNCELTEN EGZERSİZLER!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Bireysel Antrenör Cem Açıkbaş ile Nursel Ergin güne spor ile başlayıp bel çevresini incelten egzersizleri gösteriyorlar. Mutfaktaki konuğu Nilüfer Eldemir ile Kafesli Pilav ve Pideli Kuzu İncik yapıyor. Son konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin Eriş ile ise zincir işi şık yelek örmeyi gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 13 Aralık Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment