Nursel’in Evi-13 Ocak 2017 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-13 Ocak 2017 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE BİRBİRİNDEN ÖZEL LEZZETLER VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin’in bugün mutfaktaki konuğu Türkiye’nin en sevilen şefi Özgür Özkan oluyor. Özgür Şef ile hangi eti nasıl pişirmeli, tavuk ve balık pişirmeye dair püf noktalar, ete yakışacak en lezzetli sos ve kendi sucuğumuzu kendimiz yapabilir miyiz konularında sohbet edip et sevenler için dana kaburga, mergez köfte, brezilya usulü et ve etin her çeşidi için özgün tarifler veriyor. Ayrıca Katmer Ustası Fuat Sarı da Özgür Şef’e eşlik edip bu geleneksel lezzetin sırrını tüm ev hanımları ile paylaşıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 13 Ocak Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment