Nursel’in Evi-14 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-14 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE DÜNYA DİYABET GÜNÜNE ÖZEL TARİFLER VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin konuğu Tuğba Bolat ile “Üç Renkli Biber Dolması” ve “Kabak Beğendili Tavuk Sote” yapıyor. İkinci konuğu İfade ve Kalıcı Makyaj Uzmanı Serpil Erenkuş “kaşlar neden küser” ve “seyrek kaşların bakımı nasıl olmalı” konularında izleyicileri bilgilendiriyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ise Dünya Diyabet Günü’ne özel tarifler ile diyabet hastalarının nasıl beslenmesi gerektiğine dair ipuçları veriyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 14 Kasım Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment