Nursel’in Evi-15 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-15 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BUGÜN HEM SPOR YAPIYOR HEM DE ÖRGÜ ÖRÜYORUZ!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin Spor Eğitmeni Cem Yıldırım ile spor yaparak güne başlıyor. Evde yapılabilecek basit ama etkili egzersizler, kalori yaktıran ve yağ yakımını artıran tempolu egzersizlerin nasıl yapıldığını gösteriyorlar. İkinci konuğu Kezban Güleç ise “Tavuklu Ispanaklı Rulo” ve “Pırasalı Arnavut Böreği” yapıyor. Son konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ise şık yakalı üçgen şal örgüsünün nasıl yapıldığını tüm detayları ile izleyicilerle paylaşıyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 15 Kasım Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment