Nursel’in Evi-16 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-16 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE KIŞA HAZIRLIK VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin konuğu Sıla Uçan ile “Taçe Kreçe” ve “Özbek Pilavı” yapıyor. İkinci konuğu Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Ayhan Ercan ile kışa hazırlık yapılıyor. Ebegümeci, adaçayı gibi bitkilerin faydaları, yan etkileri, tarifleri ve kullanımları ile ilgili bilgi veriyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 16 Kasım Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment