Nursel’in Evi-16 Ocak 2017 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-16 Ocak 2017 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE ERZİNCAN YEMEKLERİ VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Kemahlı Ayşem Eker ile Erzincan kültürünü tanıtıyor. Erzincan’ın en özgün yemeklerinden, yöresel adetlerinden, türkülerinden bahsedilecek programda Ayşem Eker’e Nuran Oral eşlik ediyor. Erzincan yemeklerinden Kara Kabak Biberlisi ve Kete’nin yapımının gösterileceği programa Filiz Kılıç türküleriyle renk katıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 16 Ocak Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment