Nursel’in Evi-17 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-17 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BURGU TEKNİĞİ İLE ŞAL ÖRÜLÜYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin’in kendisinin yemek yaptığı bölümde “Soğan Kebabı” ve “Patatesli Erişte Pilavı” yapımını izleyicilerine gösteriyor. İkinci konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ise burgu tekniği ile şal örgüsünü detayları ile gösteriyor. Son konuğu Kimyager ve Güzellik Uzmanı Şems Arslan ile ise yağ parçalayan vücud kremi, akne giderici serum, saç dökülmesini engelleyen kına ve Hipokrat kahvesi yapımını gösteriyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 17 Kasım Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment