Nursel’in Evi-17 Ocak 2017 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-17 Ocak 2017 12:00

2017 MAKYAJ TRENDLERİ NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Esra Köksal ile Sebze Yatağında Misket Köfte ve Erişteli Süt Kebap Kavurması yapımını gösteriyor. İkinci konuğu İnternet Fenomeni Sebile Ölmez ile 2017 makyaj trendlerinden bahsedilirken son konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş çocuklar için sevimli boyunluklu bereler yapmayı gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 17 Ocak Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment