Nursel’in Evi-18 Kasım 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-18-kasim-2016 Full view

Nursel’in Evi-18 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE ÇAY SAATİ TARİFLERİ VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin, çay saati konuğu Yeşim Aslangiray ile “Peynir Dolgulu Külah”, “Çöp Şişte Milföylü Börek” ve “Frambuazlı Sufle” yapıyor. Çay saati sohbeti konuğu Astrolog Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Nuray Sayarı, ilişkilerimizde ne kadar fedakarız; ilişkilerin kurtulması için ne kadar fedakarlık yapmamız gerekiyor; kendimizi sevip değer vermek öğrenilebilir mi sorusunun cevaplarını veriyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 18 Kasım Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment