Nursel’in Evi-18 Ocak 2017 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-18 Ocak 2017 12:00

EKOLOJİK YAŞAM TÜYOLARI NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Kübra Kahraman ile Harput Köfte ve Kabak Kasesinde Kuşbaşılı Pilav yapıyor. İkinci konuğu Erkan Şamcı ile ise ekolojik yaşam ve temizlik tüyoları konuşuluyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 18 Ocak Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment