Nursel’in Evi-19 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-19 Aralık 2016 12:00

ANTİOKSİDANLAR HAKKINDA HERŞEY
NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Gül Tecir ile Kayseri’nin eşsiz yemeklerinden Kurşun Aşı ve Kayseri Tridi yapıyor. İkinci konuğu Beslenme ve Diye Uzmanı Çağatay Demir ile ise antioksidanlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi konuşuyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 19 Aralık Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment